תוכניות

בונים או משפצים? רכשתם דירה חדשה מקבלן? בואו נגשים יחד את החלום שלכם, להגיע לבית שתמיד רציתם. עם הליווי המקצועי שלי תוכלו לממש את הפוטנציאל של החלל בצורה המיטבית עבורכם ויחד נוכל לתכנן את הבית שמתאים לצרכים שלכם תוך עמידה בתקציב שברשותכם.

דירת קבלן במודיעין
לבני הזוג יש 5 ילדים, כולם כבר נישאו וגרים בדירות משלהם ובמשך השבוע הדירה משרתת רק אותם. הילדים עם משפחותיהם מתארחים  אצל ההורים בסופי השבוע וחגים. 
לכן , היה חשוב מאד לייצר מטבח גדול וחלל פתוח שניתן להתאימו לפי כמות האורחים. 
בקומה העליונה הוחלפו חדרי הרחצה וחדרי השינה כדי לייצר לבני הזוג חדר מפנק עם יציאה למרפסת וחדר רחצה פרטי רחב ידיים. מאחר ושאר חדרי השינה פנויים במהלך השבוע, יש מקומות אחסון  רבים, כך שבחדר השינה של ההורים אין צורך בארונות גדולים.
דירת קבלן בנתיבות
דירה זו תוכננה עבור זוג עם 5 ילדים. לבני הזוג לא היה תקציב לתוספות ושדרוגים בדירה וכל השינויים בוצעו כאשר הדירה עדיין לא נבנתה, ועל כן לא היו צריכים לשלם עבור השינויים. גם בחשמל בוצעו שינויים רבים ובזכות נסיוני הרב עם דירות קבלן הצלחתי לשנות את מיקום הנקודות ולהתאימן למבנה החדש של הדירה ללא תוספות תשלום.
בני הזוג דתיים חרדים והיה חשוב להם מאד שיהיה כיור לנטילת ידיים מחוץ לחדר השירותים, שיהיה כיור מטבח כפול ומקום לספריה גדולה. כמו- כן, לא היה צורך בטלויזיה בחדר המגורים ובחדרי השינה. 
מאחר וזו דירה ל-7 נפשות עם ילדים בגילאים שונים עם צרכים שונים, ניצלתי את החלל בקפידה על- ידי יצירת נישות רבות שבהן תוכננו מקומות אחסון רבים ונוצרו מעברים נקיים.

הלבשת הבית

הלבשת הבית כשמה כן היא, להלביש את הבית. מטרתי בשלב זה היא הוספת אביזרים משלימים שיעזרו להשלים את התמונה הכללית של החלל. הלבשת הבית כוללת בחירת גווני קירות... 

תכנון ועיצוב רהיטים

הריהוט בחלל נועד לשרת את דיירי החלל בהתאם לצרכיהם. העבודה החשובה של המעצב בנושא הריהוט, היא להדגיש את הריהוט שמהווה חלק משלים של עיצוב החלל, ולהסוות ריהוט שמטרתו ...

בחירת חומרים

אחד השלבים החשובים ביותר בהשגת חלל מעוצב הוא בחירת החומרים. הבחירות כוללות : אריחים, כלים סניטרים, מטבח, ריהוט, גווני צבע ואביזרים משלימים. היתרון הגדול בבחירת ...

סט תוכניות מלא

בעולם התכנון והעיצוב, תכניות עבודה הן הכלי שלנו להפוך את החלום למציאות. על-מנת שהתוצאה בפועל תהיה תואמת את התכנון , יש צורך בתכניות עבודה מפורטות ככל שניתן , בכדי...

כרמית מדר-בנאדו - הנדסת אנוש מעוצבת

סלולרי:  050-8788-443

מייל:  carmitb50@gmail.com

f:  כרמית מדר בנאדו - הנדסת אנוש מעוצבת

Copyrighted Image

נגישות