שירותים וחללים

סט תוכניות מלא

בעולם התכנון והעיצוב, תכניות עבודה הן הכלי שלנו להפוך את החלום למציאות. על-מנת שהתוצאה בפועל תהיה תואמת את התכנון, יש צורך בתכניות עבודה מפורטות ככל שניתן , בכדי למנוע שאלות וטעויות במהלך העבודה של בעלי המקצוע השונים. סט תכניות כולל תכנית העמדה, תכנית הריסה, תכנית בנייה, תכנית חשמל, תכנית אינסטלציה ופריסות לחדרים רטובים.

בחירת חומרים

אחד השלבים החשובים ביותר בהשגת חלל מעוצב הוא בחירת החומרים. הבחירות כוללות : אריחים, כלים סניטרים, מטבח, ריהוט, גווני צבע ואביזרים משלימים. היתרון הגדול בבחירת חומרים בליווי מקצועי, הוא היכולת של איש המקצוע לראות את התמונה הסופית בכללותה, עוד בשלבי התכנון הראשוניים. החומרים הם שישפיעו על האווירה בחלל ותשקף את הסגנון העיצובי אליו מתחבר הלקוח.

תכנון ועיצוב רהיטים

הריהוט בחלל נועד לשרת את דיירי החלל בהתאם לצרכיהם. העבודה החשובה של המעצב בנושא הריהוט, היא להדגיש את הריהוט שמהווה חלק משלים של עיצוב החלל, ולהסוות ריהוט שמטרתו יותר פונקציונלית, בדרך שלא תפגע במראה הכללי אותו נרצה להשיג. כבר בשלב תכנון המחיצות בחלל, יש לבחון את המידות והמיקום של הרהיטים עמ״נ לוודא שהתכנון מתאים לצרכים השימושיים וגם העיצוביים של החלל.

הלבשת הבית

הלבשת הבית כשמה כן היא, להלביש את הבית. מטרתי בשלב זה היא הוספת אביזרים משלימים שיעזרו להשלים את התמונה הכללית של החלל. הלבשת הבית כוללת בחירת גווני קירות, טקסטיל- וילונות, כריות נוי, שטיחים, תמונות ו/ או דקורציות לקירות , חפצי נוי (אקססוריז) , ריהוט משלים כמו- קונסולה, כורסאות, שולחן צד וכד׳. כאשר החלל מתוכנן נכון עם ראיה לעתיד , ניתן לבצע שינויים ולגוון אך ורק על ידי החלפת החפצים המשלימים ואין צורך להכנס להוצאות של שינויים הדורשים שיפוץ ו/או מעורבות של אנשי מקצוע שונים.

עיצוב מטבחים

המטבח הוא איזור מרכזי בבית ויש רבים שיקראו לו לב הבית. בתכנון נכון של חלל זה , יש לדאוג למגוון רחב של שימושים שמתקיימים בחלל זה – כגון- בישול, אפיה, הדחת כלים, אחסון מזון, מכשירי חשמל, איזור המתאים לאכילה חטופה ועוד . במטבח ( ללא משמעות לגודלו), מתרכזים למעשה כל התשתיות הקיימות בחלל כולו- חשמל, אינסטלציה, גז, נגרות, עבודות ריצוף וחיפוי ועוד. את המטבח יש לתכנן בשלבי התכנון הראשונים מכיוון שמיקום התשתיות הוא זה שישפיע בסוף על הנוחות והנראות של האיזור עם העלויות הגבוהות ביותר בדירה/ בית. תכנון מוקדם ונכון של חלל זה, יאפשר לדיירים לקיים את שגרת הרגלי האכילה והמפגש בניהם בדרך נוחה , יעילה ואסטטית , תוך היכרות עם המוצרים והחומרים המתחדשים כל הזמן בתחום זה.

עיצוב חדרי רחצה

המודעות לאסתטיקה ועיצוב הקיימת היום, יצרה מציאות בה קיים מבחר עצום ומתחדש בלי סוף של כלים סניטרים, חיפויים, סוגי ריצוף , אביזרי ניקוז שונים וכד׳. בשנים האחרונות ניתן לראות מגמתיות ביחס העיצובי שניתן לחדרים אלה. מעבר לתכנון פונקציונלי נכון, קיימת חשיבות רבה לאסתטיקה ואוירה וחדרי הרחצה הפכו להיות לחללים בעלי עניין וערך עיצובי רב בחלל. קיימת חשיבות רבה בתכנון נכון של מיקום הכלים הסניטרים המאפשרים שימוש נוח ובטיחותי, ובד בבד בחירת חומרי גמר מתאימים הן בטיחותית והן עיצובית. חדרים אלה אמורים להיות נוחים לשימוש, נוחים לנקיון ולספק את האווירה אליה שואפים הדיירים.

עיצוב חלל מגורים

סלון / פינת אוכל – זהו למעשה איזור הפנאי של הבית ועל כן כאשר ניגשים לתכננו יש לבחון את הרגלי הפנאי של הדיירים. בחלל זה חשובים מאד כיווני האוויר , כמות האור הטבעי והמלאכותי, נוחות מקום הישיבה / רביצה וכמות האנשים שהחלל יכול לאפשר בזמן ארוח ובשגרת הדיירים.

כרמית מדר-בנאדו - הנדסת אנוש מעוצבת

סלולרי:  050-8788-443

מייל:  carmitb50@gmail.com

f:  כרמית מדר בנאדו - הנדסת אנוש מעוצבת

Copyrighted Image

נגישות